Datça Palamutbükü Bük Pansiyon Otel

 

Datça Palamutbükü, Bük Pansiyon Otel. Datça’nın en güzel sularına kucak açan bölgesi Palamutbükünde yer almaktadır. Bük Pansiyon’da konalayarak, geniş sahilimizdeki Restaurantımızda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Palamutbükü’nün en iyi tesislerinden olan Bük Pansiyon olarak kaliteli ve unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyoruz. 

1 km. uzunluğundaki doğal sahili ve gece girdiğinizde bile dibini görebileceğiniz tertemiz denizi ile Palamutbükü, ülkemizin ender koylarından biridir.

1,5 dönümlük bir arazi üzerine kurulu Bük Apart ve Pansiyon, denize sıfır, yeşillikler arasındaki konumuyla sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunmaktadır.

Bük Apart ve Pansiyon, 35 yıldır hizmet veren bir aile işletmesidir. Tesisimiz standart odalar, suitler, stüdyolar ve ahşap evlerden oluşur. Tesisimiz bünyesinde bulunan 100 kişi kapasiteli Palamut Restoran, birbirinden leziz Akdeniz yemekleri ile konuklarımızı en güzel şekilde ağırlamaktadır.

Ilgın ağaçlarının gölgesinde yemek yiyebilir, serinleyebilir, hemen yanındaki şezlonglarda dinlenebilir veya tertemiz denizin tadını çıkarabilirsiniz. Tesisimizin kullanımına ayırılmış alanda 130 adet şezlong mevcuttur. Şemsiyeler ve şezlonglar konuklarımız için ücretsizdir.

Tesisimize 400 metre mesafede çocuklar için bir oyun parkı vardır.

Limana mesafemiz yaklaşık 1 km.’dir.

 

 

 

 

 

Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Değerli misafirlerimizin konforlu ve sağlıklı bir şekilde tatillerini geçirebilmelerini sağlamak amacıyla Corona Virüs’e ( COVİD-19) karşı Sağlık Bakanlığınca uygulanan her türlü tedbir konaklama tesisimiz tarafından en üst seviyede uygulanmaktadır.

Open chat
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz?