Datça Palamutbükü Bük Pansiyon Otel

Datça Palamutbükü, Bük Pansiyon Otel. Datça’nın en güzel sularına kucak açan bölgesi Palamutbükünde yer almaktadır. Bük Pansiyon’da konalayarak, geniş sahilimizdeki Restaurantımızda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Palamutbükü’nün en iyi tesislerinden olan Bük Pansiyon olarak kaliteli ve unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyoruz. 

1 km. uzunluğundaki doğal sahili ve gece girdiğinizde bile dibini görebileceğiniz tertemiz denizi ile Palamutbükü, ülkemizin ender koylarından biridir.

1,5 dönümlük bir arazi üzerine kurulu Bük Apart ve Pansiyon, denize sıfır, yeşillikler arasındaki konumuyla sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunmaktadır.

Bük Apart ve Pansiyon, 35 yıldır hizmet veren bir aile işletmesidir. Tesisimiz standart odalar, suitler, stüdyolar ve ahşap evlerden oluşur. Tesisimiz bünyesinde bulunan 100 kişi kapasiteli Palamut Restoran, birbirinden leziz Akdeniz yemekleri ile konuklarımızı en güzel şekilde ağırlamaktadır. Check unsecured loans.

Ilgın ağaçlarının gölgesinde yemek yiyebilir, serinleyebilir, hemen yanındaki şezlonglarda dinlenebilir veya tertemiz denizin tadını çıkarabilirsiniz. Tesisimizin kullanımına ayırılmış alanda 130 adet şezlong mevcuttur. Şemsiyeler ve şezlonglar konuklarımız için ücretsizdir.

Tesisimize 400 metre mesafede çocuklar için bir oyun parkı vardır.

Limana mesafemiz yaklaşık 1 km.’dir.

Open chat
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz?