Datça Butik Otel

 

Datça sahip olduğu sosyal ve doğal imkanlar açısından büyük turistik merkezlerde görülen 5 yıldızlı otelleriyle turizme hizmet veren tatil beldesi olmak yerine, butik otelleri, küçük otelleri, aile işletmesi apart otelleri, pansiyonlarıyla, doğayla uyumlu konaklama sunmaktadır.Datça Butik Otel denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Bük Pansiyon ise aile sıcaklığı ve doğayla iç içe, denize sıfır manzarası ile size muhteşem bir tatil yaşatacak.

Datça Butik Otel Bük Pansiyon tesisimizin restoranı Sındı’lı bir aile tarafından işletilmektedir. Restoranımızda günlük balık çeşitleri, Akdeniz mutfağının vazgeçilmezleri ve yöresel yemekler ile konuklarımıza en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kahvaltılar açık büfe olup, 5 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, 2 çeşit reçel, bal, tahin, pekmez, maydanoz, roka, yeşil biber, domates, salatalık ve cornflakes ikram edilir.

Yarım pansiyon konaklama arzu eden konuklarımız için menü, çorba, günlük mezelerden kendi tercihleri, salata, ana yemek olarak et (köfte, saç kavurma, çoban kavurma, kuzu şiş), tavuk (menümüzdeki tüm tavuk yemekleri seçilebilir) ve balık (levrek ya da çupra) arasında tercih şeklindedir. Alternatif olarak pide ve pizza çeşitlerimiz mevcuttur.

 

Datça Butik Otel Bük Pansiyon Palamutbükü Datça – Ana Sayfa

Datça Butik Otel Bük Pansiyon Palamutbükü Datça – Odalarımız

Open chat
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz?