AKTİVİTELER

Karia Yolu

Karia Yolu, Muğla ve Aydın illerini kapsayan, Türkiye’nin en uzun mesafeli (820 km.) trekking rotasıdır. İsmini antik çağda bu bölgede yaşamış Karia medeniyetinden alan yürüyüş rotası, kendine özgü mimarisi ile çok sayıdaki köyden, el değmemiş koylardan, zeytin ve badem ağaçları ile dolu tepelerden ve irili ufaklı, kimisi sadece yürüyerek ulaşılabilen antik kentlerden geçmektedir. Palamutbükü, bu rota üzerinden yer alır. Yürüyüş yapmayı seven konuklarımız için kaçırılmaması gereken bir aktivitedir.

Fotoğraf ve alıntı için www.kariayolu.com adresindeki arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Serbest Dalış

Tesisimizin sahibi ve işletmecilerinden Sezer Çete ve  Batuhan Çete, profesyonel serbest dalgıçlardır.

Sezer Çete veya Batuhan Çete ile serbest dalış yapabilir, Palamutbükü denizini keşfedebilirsiniz.

İhtiyaç durumunda dalış ekipmanları temin edilebilir.

 

Balık Avı

Tesisimizin sahibi ve işletmecilerinden biri olan Sezer Çete, profesyonel bir dalgıçtır.

Cüzi bir ücret karşılığı Sezer Çete ile balığa çıkabilir, tatilinize renk katabilirsiniz.

Palamutbükü denizinin balık çeşitleri arasında orfoz, lahoz, sinarit, çupra, mercan, lambuka, levrek, iskorpit, ahtapot ve kalamar sayılabilir. Karasokkan ve iskaroz sadece bölgemizde görebilen balık türleridir. Loans asap today

 

Gün Batımı 

Güneşin batışı inanılmaz güzellikte bir doğa olayı, tabii biz çoğu zaman bu anı ve çevresinde oluşturduğu büyüleyici güzelliği göremeyiz. Gün batımını izlemek için uygun bir yerde bulunmamız gerekir; Düz bir ovada, dağların zirvesinde, denizlerde daha bir çok yerde bu anı yakalayabiliriz. Ülkemizin bazı yerlerinde güneşin batışının orada farklı olduğuna dair söylentiler duyarız, işte o yerlerden biri de Akdeniz ile Egenin birleştiği Knidos’tur, trumedical.

Truemedical.co.uk dianette hirutism hair removal pill 

Open chat
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz?